Чан, японська лазня

Про купання в чанах на відкритому вогні було відомо з давніх часів і вважалося дуже корисною процедурою.

Японська лазня зародилася кілька століть назад - це своєрідна купіль, розрахована відразу на кілька людей. Чан з кришталево чистою гірською річковою водою нагрівається до температури приблизно в 38°С - 42°С, що дозволяє приймати таку "ванну" під відкритим небом і в будь-який час року. Японська легенда свідчить, що боги створили світ купаючись саме в ньому. Також чан обладнаний джакузі для отримання максимуму релаксації.

Спробуйте цю надзвичайно корисну процедуру японської лазні в котеджному містечку «Едельвейс Карпати Мигово». Повірте, Ви не розчаруєтеся, купання в чані на відкритому вогні, з відмінним панорамним видом на гори і на свіжому повітрі - позитивний ефект гарантований!

До речі, ця процедура ще й має лікувальні властивості - покращує загальний стан організму, покращує кровообіг, підвищує імунітет, позитивно впливає на шкіру і суглоби, стабілізує артеріальний тиск, стимулює роботу нирок і знімає ревматичні болі.

Якщо Вам цікавий такий вид відпочинку, який дарує відновлення сил і здоров'я, будемо раді бачити Вас в котеджному містечку «Едельвейс Карпати Мигово».

payment

Вартість 2 годин перебування в чані - 1500 грн.