Сауна

blur_on

Що може забезпечити кращий релакс, ніж сауна в Карпатах…

До Ваших послуг сауна на дровах, в парній ароматне сіно,  дубова купіль, 2 душові кабінки, солярій, трав’яні настої, фіто- аромотерапія, масаж, парка.

Для кожної людини включено у вартість «банний комплект» - рушник, простирадло, шапка безкоштовно. За додаткову плату - додатковий «банний комплект» – 35 грн., солярій  1хв. - 10 грн., масаж та парка за домовленістю, віник - 50 грн. Сауна розрахована на 6 місць, за кожне додаткове місце – 35 грн. з особи.

Час

Вартість

Кількість осіб

1 година

4506 осіб
2 години9006 осіб
3 години13006 осіб
4 години17006 осіб

додатковий "банний комплект" – 35 грн.,

солярій 1 хв. – 10 грн.,

масаж та парка за домовленістю,

віник – 50 грн.

На кожну особу "банний комплект" (рушник, простирадло, шапка) – безкоштовно.
announcement

Дубові, березові та кленові віники з гілками цілющих трав. Вартість 50 грн./штука.

А також до Ваших послуг:

eco

Ароматерапія

Ароматерапія дозволяє додати організму тонус, також вона допомагає боротися з багатьма видами хвороб, дозволяє зняти напругу і позбавитися від втоми. Різні масла здатні відновити психоемоційний баланс, зокрема сон. Завдяки настільки широкому їх різноманітності це дає можливість кожному підібрати відповідні аромазасоби, що не провокує виникнення алергічної реакції.

local_florist

Фітотерапія

Як стверджують сучасні фітотерапевти, трави, які подаровані нам самою природою, можуть дійсно творити дива: вони мають здатність зцілювати практично всі недуги, починаючи від простої незначною застуди і закінчуючи онкологією.

spa

Скраб медово-кофейний

Вартість - 75 грн.

Скраб виводить токсини,  в залежності від виду складових, здатний подарувати шкірі необхідні їй білки, жири, також необхідні мікроелементи: кальцій, магній, вуглеводи. Також тонізує шкіру і тіло, очищає шкіру від токсинів, відкриває пори, нормалізує циркуляцію крові, сприяє оновленню шкіри, збагачує шкіру і тіло киснем.

airline_seat_flat

Масаж

Вартість - 300 грн/год.

Масаж стимулює вироблення гормону "кортизол", який відповідає за зниження рівня стресу в організмі. Знижуючи стрес, ми допомагаємо організму відновитися: у нас знижується почуття тривоги, зменшується кров'яний тиск, ми починаємо правильно і спокійно дихати. Масаж допомагає розслабити перенапружені і ущемлені м'язи. Багато запальних процесів лікуються за допомогою масажу.