Сауна

blur_on

Що може забезпечити кращий релакс, ніж сауна в Карпатах…

До Ваших послуг сауна на дровах, в парній ароматне сіно,  дубова купіль, 2 душові кабінки, солярій, трав’яні настої, фіто- аромотерапія, масаж, парка.

Тривалість

Вартість

Кількість осіб

1 година

450 грн.

 до 6 осіб


На кожну особу "банний комплект" (рушник, простирадло, шапка) – безкоштовно

2 години900 грн.
3 години1350 грн.
4 години1800 грн.
Додаткові послуги

Додаткове місце в сауні

Сауна розрахована на 6 місць, за кожне додаткове місце

50 грн. з особи
Додатковий "банний комплект"35 грн.
Солярій, за 1 хв.10 грн.

Віник

Дубові, березові та кленові віники з гілками цілющих трав.

100 грн.
Масаж та парказа домовленістю
Масажза домовленістю
Скраб медово-кофейний250 грн.

А також до Ваших послуг:

eco

Ароматерапія

Ароматерапія дозволяє додати організму тонус, також вона допомагає боротися з багатьма видами хвороб, дозволяє зняти напругу і позбавитися від втоми. Різні масла здатні відновити психоемоційний баланс, зокрема сон. Завдяки настільки широкому їх різноманітності це дає можливість кожному підібрати відповідні аромазасоби, що не провокує виникнення алергічної реакції.

local_florist

Фітотерапія

Як стверджують сучасні фітотерапевти, трави, які подаровані нам самою природою, можуть дійсно творити дива: вони мають здатність зцілювати практично всі недуги, починаючи від простої незначною застуди і закінчуючи онкологією.

spa

Скраб медово-кофейний

Скраб виводить токсини,  в залежності від виду складових, здатний подарувати шкірі необхідні їй білки, жири, також необхідні мікроелементи: кальцій, магній, вуглеводи. Також тонізує шкіру і тіло, очищає шкіру від токсинів, відкриває пори, нормалізує циркуляцію крові, сприяє оновленню шкіри, збагачує шкіру і тіло киснем.

airline_seat_flat

Масаж

Масаж стимулює вироблення гормону "кортизол", який відповідає за зниження рівня стресу в організмі. Знижуючи стрес, ми допомагаємо організму відновитися: у нас знижується почуття тривоги, зменшується кров'яний тиск, ми починаємо правильно і спокійно дихати. Масаж допомагає розслабити перенапружені і ущемлені м'язи. Багато запальних процесів лікуються за допомогою масажу.